Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,44 zł , zmiana od tamtej pory: -84,53%

Re: WAŻNE - co wspólnego Blockchain Lab SA ma z dwoma bankrutami z NC?

Zgłoś do moderatora
Oceniam, interpretuję, mam do tego prawo, tak jak i Ty, a także tak jak autor wątku, który zaczął od tego, że nie nie będzie narzucał interpretacji, a potem zaczął swoją szopkę pod z góry ustaloną tezę. Bo chyba mi nie powiesz, że jako miłosierny samarytanin zrobił darmowy research, żeby inni nie wtopili tu swoich pieniędzy? Jest wysokie prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że autor wątku miał wyraźny cel zmanipulowania innych, aby osiągnąć własną korzyść (oczywiście to moja prywatna opinia). Więc proszę uprzejmie, nie rżnij głupa.

A to, że każdy ma swój rozum i wyciąga z przeczytanych informacji to, co chce to oczywiście inna sprawa. Każdy robi to, co uważa za słuszne.

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,00% 0,53 2022-05-20 15:39:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.