Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,70 zł , zmiana od tamtej pory: -93,91%

Re: WAŻNE - co wspólnego Blockchain Lab SA ma z dwoma bankrutami z NC?

Zgłoś do moderatora
Ja to tam nie wiem ale na różnych forach różnych spółek czasem się skarżą a to na brak dematerializacji a to że ktoś kupił akcje jakiejś spółki na umowę i dopiero potem dowiedział się że akcje nie są zdematerializowane.. Niektórzy to się nawet skarżą na redukcję przy zapisach... Różne bywa. Ja jak kupuję to nie mam takich problemów na razie. I myślę że trzeba mieć pecha albo żyć w nieświadomości by się komuś coś takiego trafiło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -0,38% 0,53 2022-05-25 10:35:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.