Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,70 zł , zmiana od tamtej pory: -93,89%

Re: WAŻNE - co wspólnego Blockchain Lab SA ma z dwom

Zgłoś do moderatora
Do mis
Mój duch? rozczaruję cię- moje życie nie toczy się wokół forum BlockchainLab. 
Zaś w kwestii meritum: 

Nie mam nic wspólnego ze spółką BTCS vel BlockchainLab vel Domenomania i nie wiem w jaki sposób moje dane osobowe znalazły się w składzie jej rady nadzorczej jako przewodnicząca. Nie byłam o tym informowana i nie wyrazilam na to zgody. Sprawa została zgłoszona i wyjaśniają ją uprawnione organy, 

Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, postaram się aby autorzy przestali być anonimowi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,00% 0,53 2022-05-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.