Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,42 zł , zmiana od tamtej pory: -84,44%

Re: WAŻNE - co wspólnego Blockchain Lab SA ma z dwoma bankrutami z NC?

Zgłoś do moderatora
Poważnie? Post by nie powisiał nawet doby gdyby zawierał choć ziarno nieprawdy? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz, przecież na tym forum przechodzą tak nie mieszczące się w głowie posty, że to woła o pomstę do nieba.

Natomiast nie mówiłem, że post zawiera nieprawdziwe informacje, tylko że w mojej opinii został napisany pod z góry ustaloną tezę, chociaż autor wątku już na początku temu zaprzecza! Na wstępie autor sugeruje, że całą sprawą powinny się zająć komisje śledcze i KNF czyli domniemuje przestępstwo. Robi także zarzut z tego, że jedna z wysoko postawionych osób powiązana ze spółkami była zbyt młoda.

A weźmy pod uwagę, że już przed powstaniem tego wątku, spółka zawiązała poważne umowy z wieloma firmami, a także zainteresowali się nią poważni inwestorzy. Proszę zwrócić też uwagę na dobrą komunikację z akcjonariuszami, a do sprawozdań finansowych również nie można się przyczepić.

Jeśli chodzi o ten wątek, to uważam że dobrze, że powstał, a jeśli chodzi o mój własny interes to sam przecież mówiłem, że byłbym zainteresowany kupnem akcji BTC, tylko że po znacznie niższej cenie!

A to czy tutaj będzie to samo co na tych dwóch bankrutach powiązanych z panem K. to nie wiecie ani wy, ani ja. Średnio natomiast wierzę w dobre dusze tak bardzo zatroskane o portfele innych.

Bardzo dobrze, że jest tu polemika, pluralizm to wielka wartość!

Tradycyjnie pozdrawiam wszystkich.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,00% 0,53 2022-05-20 15:39:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.