Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,44 zł , zmiana od tamtej pory: -84,53%

Re: WAŻNE - co wspólnego Blockchain Lab SA ma z dwoma bankrutami z NC?

Zgłoś do moderatora
Faktycznie, ale ruch! 700 zł obrotu już! :P

Przyznaję, że solidny akcjonariat tu macie na tych poziomach. Kupiłbym akcje BTC, ale w okolicach złotóki, bo przecież przychody okazały 10 razy niższe od zakładanych.

A jeśli chodzi o ten wątek to jestem pod wrażeniem. Geniuszem nie jestem, ale totalnym kretynem też nie, i nie wiem jak można było cokolwiek zrozumieć z tego bełkotu. Ktoś się nieźle napracował nad tym genialnym trollingiem: "żadnych sugestii, żadnych tez, same suche fakty", po czym rozpoczyna swoją tendencyjną farsę i wkleja 38 luźno ze sobą powiązanych linków (tak, policzyłem :-)). Ale opłaciło mu się pięknie, chociaż nie było to do końca fair.

No ale nic, życzę oczywiście powodzenia i wysokich zysków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,00% 0,53 2022-05-20 15:39:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.