Dnia 2026-06-22 o godz. 16:19 ~Vlad napisał(a):
> jednocześnie może być tak, że PXM pójdzie na UA jako partner Siemensa, lub innej sp.
> Zgadzam się, że UA to wisienka, ale tort jest w PL
ja tam uważam ze ta jak mówisz wisienka okaże sie z dużym robakiem wiec lepiej nie pchajmy sie w to ukraińskie g a starajmy sie robić tu w Europie Polsce Niemcach elektrownie linie schrony itp jest tego ze przerobić trudno po co sie pchać tam gdzie jest robota ale z zaplata to będzie jak bóg da albo co laska ,pokój jest potrzebny ale robota tam moim zdaniem nie