Dla Polimeksu interesem jest budowa semow Elektrowni atomowej linii przesyłowych magazynu w Energetyczny w Polsce i u Niemców Ukrainy zostaw my sobie w spokoju tam nie będzie pieniędzy tam będą tylko ogromne nakłady a jak przyjdzie do płacenia to okaże się że nie ma kto płacić i będzie tylko strata ja osobiście wolałbym żeby wojna się skończyła bo ruszam rozbudowy ale Polimex nic się tam nie pchał