Dlatego mówię nie ma się co pchać G bo będzie tylko śmierdziało pamiętacie gdy jak KGHM wyszło w Chile tą padła kopalnię miedzi dopiero w tym roku osiągnęli jakiś tam Zysk ale tylko dlatego że była wysoka cena mieć zobaczycie za rok znowu będzie strata a złożę u nas oddają Kanadyjczyków taki mamy rząd w tym kraju i tak samo byłoby z polinkiem na Ukrainie zrobić tak ale zapłacić nie miałby kto powinniśmy się domagać już teraz to do spłaty lub blokować fundusze przesyłane z 1 000 000 000 który żeśmy im dali mamy odzyskać tylko 10%bo tak sobie Unia ustanowiła a Ukraina nam dziękuję pomijając w rozmowach z unia