100% racji. Na Ukrainie już pracują polskie firmy budowlane, po ukończeniu kontraktu kasy niema. Ostatnio firma z Krakowa wtopiła
ale w mediach cicho . Kasa raczej niedoodzyskania sądy ,,mafia ,korupcja większa niż w Warszawie tylko p.o.głos kierwy słychać