Forum Forex +Dodaj wątek

Re: @ WALDEMAR

Zgłoś do moderatora
JP tak to bywa czasami. Doradź czy wyskakujemy zgodnie z planem czy czekamy. Ja na ogół gram w zależności od szans na dalszy wzrost. Moim zdaniem papier jeszcze pójdzie w tym ruchu na 0,1-0,3 później dół i winda na 0,8- 10. Kantory dziś pod koniec dnia chętnie biorą po 8,50 więc z ręką na spuście czekam ale muszę część puścić bo jestem bez złotówek i w razie jazdy w dół nie mam kasy na obronę. Jak prognozujecie dolara na przyszły tydzień? Piszcie.