Forum Forex +Dodaj wątek
wg mnie co pisałem ...nie przejdą 3,9450-70 ...pare groszy można było zarobić kupując
ja sprzedalem swoje i mam więcej złotówek i dalej trzymam teraz ok 60/40..
bo dalej z puli dolca sprzedałem cześć .....pozdrawiam....