Forum Forex +Dodaj wątek
Ja trzymam dalej całosc z reszta wysoko wzielem bo 4.9850... caly czas gralem pod rating choc moglem juz 2 razy puscic calosc z malutkim zyskiem... zakladam, że przebija 4,0 w poniedzialek...