Forum Forex +Dodaj wątek
DZISIAJ RATING RACZEJ COSKOLWIEK OBNIZA MOZNA LEKKIE RYZYKO
mam wiecej dolca jeszcze
to co mam to ok 3,95 wiec male ryzyko ale to realny tylko