Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dolce w tym tygodniu...

Zgłoś do moderatora
Ja od 1,1056 na L na EUR/USD widzę potencjał do wzrostu: wydaje się że 3 do góry, (być może wielkie ORGR na H1), SL już na BEP. Jak teraz mi to wytnie to się mocno w...