Forum Forex +Dodaj wątek
Liczę  jutro na wzrost do 4 minimum dlatego wziąłem jeszcze 12, 5 w bzwbk po  9646 dokładnie. A tu proszę prawe taka sama cena. To nic. Liczę, że jutro piątek, dane, zamykanie pozycji to ze 2-4 punkty chwycę. Jak sądzicie co jutro na papierze będzie się działo ?