Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,00 zł , zmiana od tamtej pory: 13,81%

Re: w suwałkach nie ma ludzi do pracy

Zgłoś do moderatora
Skończyły się czasy, kiedy ludzie pracowali za czterech przez siedem dni (lub nocy) w tygodniu za dwa tysiące złotych. A na tym - jak się zdaje - budowano potęgę Forte. Tak sugeruje prezes, lamentując, że obniżenie wieku emerytalnego i program pięćset plus stanowią poważny problem dla Forte. Czas pomyśleć o robotyzacji, radykalnej poprawie warunków pracy i poważnych podwyżkach wynagrodzeń. Wiem z pewnych źródeł, że warunki pracy w zakładach produkcyjnych są dramatycznie złe. Wyróżnienia, prestiżowe nagrody, kłamliwe przekazy medialne nie są już w stanie zatuszować prawdziwego obrazu firmy. Ukraińcy nie ratują sytuacji, bo - po pierwsze - nie chcą pracować (chcą jedynie przebywać na terenie zakładu pracy), po drugie - stawiają nieakceptowalne żądania finansowe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 2,14% 23,90 2023-02-02 16:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.