Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,25 zł , zmiana od tamtej pory: 9,65%

Re: w suwałkach nie ma ludzi do pracy

Zgłoś do moderatora
Chociaż p p p dość filozoficznie i trafnie ci odpowiedział to jednak ostatecznie więcej w tym filozofii niż prawdy. Zgadzam się z tobą. Ale od czego jest zarząd -od brania pieniędzy? Przecież już za komuny zakłady potrafiły postarać się o kwatery, później wystarczy tylko dobre ogłoszenie bo w Polsce jest masa ludzi wyalienowanych z tych czy innych względów, którzy marzą wciąż jak zmienić krajobraz na filmowy /Porównaj "Siekierezada"/ .za chwilę ktoś napisze, że to niemożliwe, że to bajka etcetera lecz jeśli będzie wyobraźnia i wykreowany popyt na meble /pisałem, jak umiałem "do zarządu"/ to wiele można zrobić. a w tej sytuacji Forte nie pozostaje nic innego!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -0,43% 23,30 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.