Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,20 zł , zmiana od tamtej pory: 9,91%

Re: w suwałkach nie ma ludzi do pracy

Zgłoś do moderatora
Jeśli będzie tak jak chce pan morawiecki, jeśli go dobrze zrozumiałem, aby cała Polska była strefą ekonomiczną to oznacza zniesienie strefy uprzywilejowanej z uwagi na to co piszesz czyli klops. Natomiast upieram się przy swoim Oczywiście że pracownik będzie płacił za kwaterę ale częściowo dofinansuje mu to zakład i znajdzie kwaterę Czy wiesz ilu ludzi w Polsce ma kłopoty z oddychaniem a zarabiać muszą To jest tylko kwestia zbilansowania nakładów i efektów A tam jest czysta strefa I da się oddychać. podsumowując zarząd Forte musi działać w w tej kwestii którą podnosisz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -0,43% 23,30 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.