Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,60 zł , zmiana od tamtej pory: 16,02%

Re: w suwałkach nie ma ludzi do pracy

Zgłoś do moderatora
Firmy i oddziały firm bez wymogu kwalifikacji wyższych technologii . Forte płyty to inna bajka . Ciągle szukają fachowców. Wymienione firemki też borykają się z niedoborem pracowników. Nowe inwestycje takiego rzędu nie sa dobrą wiadomością dla obecnych drobnych akcjonariuszy. Rynek tak to niestety wycenia. To będzie z pewnością trudny czas dla wszystkich . Powinni pomyśleć o szkole przyzakładowej ... PS podtrzymuję swoją opinię , ściana wschodnia , warmia i mazury to zapaść

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 3,46% 23,90 2023-01-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.