Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,25 zł , zmiana od tamtej pory: 9,65%

Re: w suwałkach nie ma ludzi do pracy

Zgłoś do moderatora
Panowie inwestorzy , to nie epoka PRL . Powtarzam z pełną odpowiedzialnością . Brak kadry do pracy. Przy dzisiejszej linii produkcyjnej nie postawisz "menela" . W tym rejonie polski , nie ma tradycji przemysłowych . Brak zakładów produkcyjnych , szkół zawodowych . Brak profilu technicznego . Opustoszałe tereny , dziadostwo , drobny handelek itd...  Dużo czasu upłynie zanim ogarną ten zakład . Od mojego pierwszego wpisu -50% . Połakomili się na strefę , nie jeden już się na tym tutaj wyłożył . Firma w całokształcie swoją wartość ma , więc może obecna cena jest adekwatna do sytuacji ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -0,43% 23,30 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.