Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,80 zł , zmiana od tamtej pory: -56,69%

Re: w suwałkach nie ma ludzi do pracy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-04-06 o godz. 10:06 ~chłop_z_suwalk napisał(a):
> wyjechali do Holandii na szklarnie , masa pijaków i patologii została

Prosta podpowiedź. Zmień towarzystwo, idź na odwyk, bo rozumiem, że jak zostałeś to jesteś ..., no właśnie kim, jednym z nich?
Bo jeśli nie, to znaczy, że nie tylko pijacy zostali ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -0,43% 23,30 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.