Dnia 2016-10-06 o godz. 07:45 ~ktos napisał(a):
> Dnia 2016-10-06 o godz. 00:35 ~Alibaba napisał(a):
> > Ja pierwsze a. kupowałem po 4,90 i sprzedam nie wcześniej niż za 2-3 lata i to część. Jestem na GPW praktycznie od samego początku i każdemu radzę to samo; NIE GRAJ TYLKO INWESTUJ !
>
> dorobiłeś sie juz przez te 20lat?
> 20 lat to bardzo długo i przeglądając historie wielu spółek w moim przekonaniu powinieneś być milionerem
> jesteś??
nie potrzebnie założyłem ze 20lat, jak jesteś prawie od samego początku to trochę więcej