ostatnio przeczytałem tutaj na forum o pewnej zasadzie grania na giełdzie, o której napisał człowiek który gra na niej 20lat.
napisał ze przede wszystkim trzeba grać tak aby nie stracić
ja dzisiaj uznałem ze to dobry moment aby wyjść.
z całej transakcji wyszedłem na zero
a wczoraj jeszcze miałem 5tys straty
odnośnie spółki to myślę, ze dopóki nie będziemy wiedzieli jak sie przyjmie produkt na rynku to tu wielkich wzrostów nie będzie,
dzisiaj w podobny sposób mówili specjalista w programie Zoom na giełdę, nazwał Brastera spółką wysokiego ryzyka.
jeśli ktoś kupił akcje gdzies tam w granicach 20zł lub niżej to uważam że papier można przytrzymać dłużej, ja wszedłem przy 27zł, zdecydowanie za późno i mogłem sie ostatnio o tym przekonać jak poleciało na 23.
cieszę się ze odzyskałem całą kasę, z kolejnym zakupem poczekam na lepsze czasy, niech przebije na stałe 30zl
to tak w ramach małego wyjaśnienia odnośnie moich tekstów