a moim zdaniem ktoś to wystawił ten pakiecik na sprzedaż pospieszył się i miał pecha :), gdyby nie wrzucił tego pakietu na równi z komunikatem i nie zdołował kursu, to po 16.40 mielibyśmy akcje na mocną zieleń....a sam gość możliwość wyjścia przy innym poziomie.
ludzie spanikowani nie wiedzieli co robić, bo z jednej strony info a z drugiej strony nagle pakiet wpada :),
moim zdaniem jednak gość nie miał szansy przeczytania tego przed transakcją...
gdyby wiedział, to nie ma sensownego wytłumaczenia dlaczego nie poczekać chwilę i nie spuścić wyżej
przy 30 wszyscy mówili o dzidzie :) i poleciało tylko nie w te stronę co trzeba
przy 24 wszyscy piszą, że będzie spadać.....chociaż spadło już o 20% od szczytów
gra na emocjach, nic więcej
brak negatywnych informacji ze spółki, a wręcz odwrotnie ...zarządzana przez Halickiego po mistrzowsku do tej pory
każdy ma swój rozum,
pytanie czy odkupi te 7 tys. po takiej cenie - a te akcje warto po prostu mieć w portfelu