I słusznie - to jedyna dobra strategia przy tych zbirach :)
nie wiesz kiedy i Cię wysadzają z akcji, potem odkupujesz i tak się kręci, tylko dlaczego zawsze mały jest do tyłu?
bo nie trzyma zwieraczy
tutaj same pozytywne informacje tylko day traderzy się bawią i uwalają kurs co chwilę, żeby potem odkupić i zarabiają przy tym 10 gr na akcje...
taka prawda niestety, normalnie przy ustabilizowanym akcjonariacie przy tych informacjach juz dawno bylibyśmy powyżej 30 PLN
moim zdaniem to sprzedający ryzykuje w tym przypadku dużo więcej...
chyba, że nie chcesz mieć akcji, ale ja chce