Odnośnie spółek wysokiego ryzyka......
Pamiętam LPP po 3000 pln , mówiłem drogo !!!
Kupowałem po 8000 pln -----by oddać po 10.000 pln!!!
Na giełdzie liczy się nie po ile kupiłeś !!!!!
Liczy się po ile sprzedałeś ........
Mamy schemat grany jak na MDG , lecz potem będzie inaczej....
Pozdrawiam ....