Dnia 2021-04-24 o godz. 21:53 ~Piklop napisał(a):
> Trole przed wynikami się odzywają, ja osobiście kupiłem nano że względu na c/wk jest dość przyjemna a i reszta wskaźników jest niczego sobie, a jak chodzi o subiektywna opinie to jak tylko ruszy onkologia po staremu,wydaje mi się że mają asa w rękawie, albo w Chinach
Wg strony Bankiera Cena / WK = 8,17 (!)
- czy to oznacza, że akt. kurs (5,52) jest ponad 8-krotnie zawyżony?
5,52zł/8,17= (niecałe) 0,68gr (!)
i nie ma tu nic, ale piszecie, że będzie...
A jak nie będzie?
Ilu jest nieuczciwych badaczy, którzy ratują świat?! :):):)
Ilu jest polityków, którzy ich promują?! - a wiecie o co chodzi w polityce ?! (zawsze o to samo ;)
- oby profesor CIACH okazał się tym uczciwym!