Trole przed wynikami się odzywają, ja osobiście kupiłem nano że względu na c/wk jest dość przyjemna a i reszta wskaźników jest niczego sobie, a jak chodzi o subiektywna opinie to jak tylko ruszy onkologia po staremu,wydaje mi się że mają asa w rękawie, albo w Chinach