Ta spółka ma przyszłość w zakresie leku na raka i sztucznej krwi to jest ich as do tego czasu czyli 2022 roku będą wzrosty bo płyn do dezynfekcji bo granty na badania i spadki np pod wyniki finansowe że strata bo to nie jest spółka produkcyjna/ handlowa,a badania są kosztowne więc ci którzy liczą na zyski będą uciekać ze stratą bo na koniec roku wynik musi być że stratą . Niski kurs pozwoli na to by długoterminowi uśrednili cenę. Czy warto? Ja uważam, że tak bardzo wierzę w ich perspektywy