Dlaczego piszesz trole? Sam jesteś trolem? Jaka jest wk nano? Wszystkie wskaźniki są absurdalne. Kurs spada, bo się profesor Ciach medialnie lansował i rosło jak na drożdżach do 13 zł za akcje. Ludzie zastali powieszeni na hakach. Dużo słów o czymś co będzie a czego przecież nie ma... i oby nie były to puste słowa