To chciała sprzedać firme z trzema projektami w powerpoincie? Nasze energetyki swego czasu dawały za cos takiego horendlane pieniądze. Francuzom zapłacili za elektrownie i elektrociepłownie jak za zboże.No ciekawe jak potoczy sie sprawa aktywów ZEPAK pana Solorza. Znowu bedzie sukces reprywatyzacyjny albo repolonizacyjny?