Czyzby kolega sugerował pójscie w slady ciecha i przejecie przez rodzine Kulczyków. Jest to jakis pomys bo od pewnego czasu Dominika działa w branzy OZE . Mało tego wspólnie z Norwegami ma w planach zbudowanie chyba trzech farm wiatrowych na bałtyku. Gigawaty mocy i gigamiliony pieniedzy . Zdaje sie że dziesiatki mld. Na razie to tylko plany. Pge i Orlen tez niby cos planuja.
Póki co pewna rusza budowa Ostrołeki. Tak to wyglada na dzien dzisiejszy. Zobaczymy kto bedzie zarabiał :-)