Na przestrzeni ostatnich lat c/z była w kosmosie, nawet w "toku premierowym", teraz jest 12 i będzie niżej.
Nawet jak TA będzie flopem to ta wycena jest rekordowo niska względem tego co było kiedyś, jak się nic nie zmieni jeśli chodzi o sentyment to może niedługo będzie c/z 1 po spadku akcji która tutaj każdy wróży, zamiast 50, 100, czy 300. Ze skrajności w skrajność.
TA nie jest żadną nadzieją, tylko stabilność emocjonalna użytkowników bananowej giełdy.