fuks - no dobra, dobra
Całe twoje obawy o przyszłość 11BIT opierają się na twierdzeniu że FP2 to porażka - ja tu nie widzę żadnej porażki
FP2 szybko się zwróciła , wykresy również "Followers" idą w górę na Gamalytic - czyli ok. no może tyłka nie urywa ale jest ok.
Tak było nieporozumienie z fanami FP1 - no i co "było minęło"
W swoich rozważaniach w ogóle nie zakładasz że konkurencja zaliczy jakieś potknięcie ale że 11BIT to i owszem ??? - litości