Na steamdb jest jednodniowe opóźnienie. Oblicz sobie różnicę między steamdb a gamalytic. Wtedy ci wychodzi 2.2k z dnia na dzień. Więc skąd bierzesz ten 1 tysiąc jak nawet na gamalu jest kilka razy wiecej? Już pomijając, że parę dni temu z dnia na dzień na gamalytic było 6 k więcej.
Na początku przeceny potrafiło być 20 k z dnia na dzień.
Mimo tego nie doszło jeszcze do 500 000 kopii na gamalu, mimo że już w połowie listopada było 511k.
Tylko że na początku listopada sprzedaż była rzędu top 200-300.
A od przeceny jest top 70-120.
Jakim cudem twierdzisz, że się sprzeda do końca kwartału kolejne 70 k, jak wszystko wskazuje na co najmniej 130 k. Niedawno sam liczyłeś z 2 razy większe przychody i wtedy już uważałem, że zaniżasz.
Jedyne na czym ci zależy to niski kurs polskiej spółki, i odwracanie kota ogonem.