Ta dyskusja fuksa z akcjonariuszami 11bit nie ma sensu. Fuks ma rację co do wartości spółki i akcjonariusze mają rację że FP2 się zwrócił i nie ma tragedii co do wyników. Ale akcjonariusze zapominają albo nie chcą przyjąć do wiadomości że kapitalizacja tej spółki jest za wysoka do tego co pokazała ta spółka. Teraz jeśli TA się przyjmie to 11bit utrzyma tą kapitalizację a kurs będzie orbitował między 220 a 280 może czasem na krótko przebije 300zl ale jeśli TA będzie kolejną porażką to będzie potężny wodospad. Kwestia ryzyka, jeden nie zaryzykuję inny zaryzykuję i tyle.