dla mnie nie ma to znaczenia,
uszczupliłem swój pakiet do 25 % pewien czas temu, jestem na tym papierku - tylko OBSERWATOREM ( można powiedziec)
ciężko tu coś zarobic, małe obroty dzienne, nie jasna i niekopetentna informacja ze strony przedstawicieli zrządu spółki,
CAŁY CZAS W MIEJSCU .... reasumując ubiegly czas lepsza byłaby lokata.
pozdrawiam Lutek.