miałem trochę akcji, które kupiłem niedawno w okolicy 3pln do szybkiej odsprzedaży, jak ostatnio zaczął lecieć kurs trochę w dół ustawiłem zlecenie po 3.80 bo potrzebowałem kasy a nie, teraz mam wrażenie że mogłem jeszcze kilka dni poczekać i sprzedałbym wyżej. Pakiet o którym pisałem wcześniej mam dalej