"mark_.wyprowadz kolege z bledu i uswiadom go ze w pierwszej kolejnosci pozbywa sie akcji ktore nabyl najwczesniej.czyli jak nabyl akcyjek w 2007 np. po 5 zeta to ma strate -1.2 "
nikt mnie nie musi uświadamiać,
zakup po 3,18 i sprzedaż po 3.80 to dla mnie częściowe odrobienie tej straty,
więc soje uświadamianie zachowaj dla innych