Flak odkupił akcje od swojej spółki, więc pewnie szykuje się jakiś wzrost. Na górce odsprzeda, a później jak będzie korekta znowu odkupi. Niezły sposób na wyciąganie kasy ze spółki...
Ja się niechcący pozbyłem części akcji i chyba źle na tym wyjdę...