Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  767,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,21%

Re: Strata ponad v70 mln

Zgłoś do moderatora
Ad.1 - idąc tym tropem poleciałbym grubo i skasował po 30%, szczególnie księgowość, relacje z partnerami i handlowy
Ad.2 - to nic, nie wiem czy wiesz jakie fury latają w spółce, już nie wspominając o spółce zagranicznej i panu Adamie
Ad.3 - Jeden z kompetencjami. Nie wspmone o wcześniejszym zarządzie i wdrażaniu DAX
Zobaczymy jak to wszystko zweryfikuje rynek. Nie sadze żeby ten zarząd miał jakikolwiek pomysł i strategie oprócz "tu i teraz aby przetrwać`".

dobre i trafne.
chęć utrzymania się na stołkach jest tym większa im na wyższym stołku sie siedzi. a to oznacza- że jak mądrzejsi z działu handlowego się połapią- że rynek jest im w stanie zapłacić po prostu wiecej i dać autka służbowe też do użytku prywatnego to zacznie się odpływ ,,sił roboczych i kompetencji" to będzie dalej powodowało osłabienie morale i z czasem brak rąk do pracy rozumiejących specyfikę kart sportowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 0,35% 566,00 2022-05-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.