Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  734,00 zł , zmiana od tamtej pory: -21,80%

Re: Strata ponad v70 mln

Zgłoś do moderatora
Widzę że większość raportów tej spółki z ostatnich 2 lat to komunikaty o sprzedaży akcji przez zarząd i radę nadzorczą, kary UOKiK i jakieś podejrzane rezerwy.

Konia z rzędem temu kto znajdzie jeden raport o brzmieniu pozytywnym.

Kupujesz akcje bez czytania raportów - czy miałeś świadomość tych "sukcesów" ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 1,41% 574,00 2022-05-18 09:06:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.