Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  772,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,68%

Re: Strata ponad v70 mln

Zgłoś do moderatora
Z Zarządami to jest tak
Jest zarząd na dobre, tłuste czasy, gdzie nie ma konkurencji, i jest sie z ,,wielu" powodów prawie monomolistą
Ale też są zarządy na złe czasy- kiedy trzeba walczyć, być kreatywnym, podejmować radykalne decyzje, coś tworzyć a nie tylko czekać.
tak jak to bywało z przywódcami i wojskiem

Który z tych dwóch zarządów jest obecnie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 0,35% 566,00 2022-05-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.