Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  760,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,32%

Re: Strata ponad v70 mln

Zgłoś do moderatora
Wyniki za 2021 jak ktoś wcześniej napisał stracone. Za dużo było zarażeń w siłowniach (tajemnica poliszynela), gdzie nie da się uniknąć zwiększonego ryzyka. Oddech, pot kapie i paruje, myślicie że szmatką ze sprajem się skutecznie dezynfekuje? Że po lockdownie siłownie mają nadmiar kasy który chętnie zainwestują w dezynfekcję klimatyzacji i całego sprzętu codziennie? Wieści wśród bywalców rozeszły się szybko. Zmienili zwyczaje i przestawiają się na home i outdoor i żadna propaganda sukcesu ani lekcje na youtube tego już nie zatrzymają.

Szansa na wyjście na zero najwcześniej w 2022 ale wątpię. Zarząd też wątpi. Poczytajcie sobie raporty i sami sprawdźcie czy Zarząd kupuje akcje czy sprzedaje. Fajnie jak w prasie pojawiają się piękne artykuły jakie to świetlane perspektywy i jacy jesteśmy sprytni i ładni, a potem konkret - raport o kolejnej sprzedaży akcji przez krasomówcę.

A główny akcjonariusz wierzy czy wątpi? Kupował paczki 10.000 akcji czy sprzedawał? Swoją drogą ciekawe kto to kupował po 1200 zł. Chyba OFE. Najbardziej umoczony jest Met Life. Patrząc na te "przemyślane" inwestycje mimo posiadania własnego członka rady nadzorczej można powiedzieć że OFE same zasłużyły sobie na zamknięcie. Przykre, że konsekwencje tego braku należytej staranności poniosą nie osoby odpowiedzialne tylko emeryci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 0,36% 560,00 2022-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.