Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  769,00 zł , zmiana od tamtej pory: -27,18%

Re: Strata ponad v70 mln

Zgłoś do moderatora
strata za 2020r- netto to 100 milionów jeśli się nie mylę.
Ta dziurka zostaje powiększona w 1q2021- tu chyba nikt nie ma złudzeń? (liczba kart na koniec 03.2021- ok 430 tys)
no i kwiecień jaki jest to widać- jak otworzą w maju siłownie w rezimie sanitarnym to i tak, krótki czas ponieważ zaczyna się sezon na ćwiczenie na świeżym powietrzu...i znowu kiszka.
czekamy na tą ,,tajną broń na wyniki w zanadrzu" :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 0,36% 560,00 2022-05-23 09:05:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.