Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  780,00 zł , zmiana od tamtej pory: -27,44%

Re: Strata ponad v70 mln

Zgłoś do moderatora
ad.1 - da się - w każdym dziale, 10% do skasowania. Teraz biznesu brak - to nudy ...
ad.2 - rozpusta - prawie stadion,
ad.3 - co do 3rzech w zarządzie z przypadku == pełna zgoda.
ad.5 - wyceny z powietrza. Ten cały dział fitness i inwestycyjny to jest tam do zaorania. Nigdy wyniki z klubów im się nie składały - to połączyli segmenty fitness z kartami - aby po oczach nie waliło stratami w klubach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 0,00% 566,00 2022-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.