Dnia 2020-03-11 o godz. 14:10 ~Olaboga napisał(a):
> @pg: nie odpowiedziałeś jeszcze, czy sprzedałeś, czy zawisłeś na rok na haku? Choć z natężenia wypływu żółci wyglada na to, że wisisz i to głęboko. Czyli nawet taki „wyga” jak ty nie oparł się psychicznie.
marnie chłopcze prowokujesz taka prowokacja jaki intelekt , jesteś tak samo dobrym psychologiem jak i "znafcom" rynku , at i sl , tak trzymaj , powinieneś szybko kupić mieszkanie bo drożeją najlepiej na kredyt bo stopy są niskie , a w necie piszą że będzie tylko drożej ,