A po co miałbym zmieniać nik? Na forum bankiera używam/używałem tylko jednego nika i jest to 'Expert'. Możesz poszukać sobie moje poprzednie wpisy jak chcesz. Do wirusa byłem zwolennikiem wzrostów i cały czas dokupowałem sobie akcje. Jednak z nadejsciem wirusa oraz paniki na rynku pozbylem sie akcji Livechata. Więc moje największe dokonanie to sprzedaż akcji ze sporym zyskiem :) A z tym chyba nie możesz dyskutować ;) Prawde mowiac, akcję już chciałem sprzedać trochę wcześniej, jak były po 46 zł, ale się wachałem. Rynek wtedy wykazywał bardzo dużą odpornośc na informacje o wirusie
Jak spadnie w okolice 30 zł to może znowu zainwestuje w Livechata. Sporo zależy od tego co pokażą najbliższe tygodnie.