Dnia 2020-03-10 o godz. 22:17 -romel- napisał(a):
> Kupiłem MERCATORA i na tę chwilę mam -33% :):)
> > ale sam wam pisałem że tam ostro buja
> > jestem spokojny akurat oni mają to czago nie ma w szpitalach i to mnie zastanawia czy rząd w ciuła leci czy oni za drogo chcą.
> > Mowa o rękawiczkach(97% ich przychodu mają 2 fabryki) i maseczkach (te akurat ktoś im robi i pod swoim logo sprzedają)
> > Jakiś tydzień temu przekazali do rezerw strategicznych państwa za darmo 50000 szt.
> > Nie są potentatem na świecie ale w Polsce tak.
> > Myślę że mogę być spokojny o kasę.
niech ci rośnie ja tego nie tykam wole spółki które bedą budowały sięc gazową , wszak do gazu od norwegów i "pzyjaciiół" z usa jesteśmy przyspawani i na to kasę pis zawsze znajdzie ,a jak nie znajdzie to druknie