Ucięło mi wypowiedź. A propos sytuacji makro to zmieni się metodologia robienia badań. Osoby z mniejszą ilością objawów będą już badane, więc niestety lawinowy wysyp zakażonych się szykuje w naszym kraju i biorąc pod uwagę słabość naszej służby zdrowia rząd będzie eskalował stan wyjątkowy.